Metin2 si Altele
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nou ! Gold si Arme si Armuri adaugate !

In jos

Nou ! Gold si Arme si Armuri adaugate ! Empty Nou ! Gold si Arme si Armuri adaugate !

Mesaj Scris de TweeTy Joi Iul 15, 2010 8:04 pm

Hopa ! Aventura continua cu o noua adaugare.

Am adaugat bani si arme si armuri care te fac sa fii mai puternic.

Tot ce trebuie sa faci e sa scrii aici levelul tau.

Level 1 - 20 gold

Level 2 pana la 7 - 50 gold

Level 7 pana la 14 - 120 gold

Level 14 pana la 18 - 350 gold

Level 18 pana la 20 - 800 gold

Arme :

Arma de level 1 - Arma incepatorului ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 15 gold

Armura de level 1 - Armura incepatorului ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 20 gold

Armura de level 10 - Armura maestrului ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 55 gold

Arma de level 10 - Arma de dragon ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 67 gold

Armura de level 16 - Armura razboinicului maestru ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 85 gold

Arma de level 16 - Arma vantului ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 98 gold

Armura de level 18 - Armura cerului albastru ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 560 gold

Arma de level 18 - Arrma puteri ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 600 gold

Armura de level 20 - Armura de rege al jocului IRC ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 800 gold

Arma de level 20 - Arma de apa a regiilor ( acesta este numele dar nu am fotografie ) 700 gold


Cum obtineti acestea ?

Simplu ! Cand aveti level 1 spuneti aici si va vom da gold la urmatorul nivel care il capatati spuneti si va mai dam gold in plus si asa mai departe .

Exclamation Nou Exclamation

Pe fiecare batalie pierduta iei 40 gold si pe fiecare castigata 100 gold.

In lupta acum se spune si fiecare ce armura a cumparat si dovada ! ! ! ! Deasemenea spune si ce arma a cumparat si dovada ! ! ! !

TweeTy
Administrator
Administrator

Mesaje : 89
Data de inscriere : 09/07/2010
Varsta : 34
Localizare : In spatele tau

https://metin2andmore.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum